AIDS 2020 en HIV 2020 van start

AIDS 2020 en HIV 2020 van start

AIDS 2020 is van start gegaan in San Francisco. Op deze locatie kwam veel kritiek vanuit de community. Dit wegens de inreisbeperkingen en de vijandige houding van de Amerikaanse president naar diverse doelgroepen.

Daarom is ook HIV2020 in het leven geroepen. Bekijk zeker eens het online programma dat nog loopt tot eind oktober. Een aantal zaken die doorgaan in de “Global Village” zijn gratis te volgen.

Ga naar www.hiv2020.org

Mail mij wanneer iemand reageert –

Sensoa Postief

Je moet lid zijn van Positief Contact, lotgenotencontact voor mensen met hiv om reacties toe te voegen!

Word lid van Positief Contact, lotgenotencontact voor mensen met hiv

Brunch in aanloop naar Wereldaidsdag!

  • Beschrijving:

    1 december is het Wereldaidsdag en zoals alle voorgaande jaren organiseren we weer een brunch voor mensen met hiv en hun omgeving. Het doel van deze bijeenkomst is gezellig samen zijn en lekker eten. 

    De brunch is 10 euro…

  • Aangemaakt door: Sensoa Positief

Brunch Wereldaidsdag Plateforme Prévention Sida ea


Ongelijk behandeld of uitgesloten door hiv?

Meld  het aan Sensoa Positief