Budd-app: bewuster omgaan met drugs tijdens seks

Budd-app: bewuster omgaan met drugs tijdens seks

Chemseks, seksfeestjes waarbij deelnemers synthetische drugs gebruiken, zijn sinds enkele jaren aan een opmars bezig. Het Instituut voor Tropische Geneeskunde (ITG) ontwikkelt i.s.m. de Universiteit Antwerpen, Sensoa en het Vlaams expertisecentrum voor alcohol en andere drugs (VAD) een app voor mensen die naar chemseksfeestjes gaan.

De app, Budd gedoopt, helpt deelnemers om bewuster om te gaan met chemseks. Op die manier worden mensen die aan chemseks doen, aangemoedigd om veiliger deel te nemen aan de feestjes. De onderzoekers van het ITG testen de app in een pilootproject bij een beperkte groep. Op basis van deze bevindingen wordt de app verbeterd.

Om feedback van potentiële gebruikers te krijgen over deze eerste versie, lanceert het ITG een vragenlijst. Deze resultaten helpen om de app verder te optimaliseren en zo dicht mogelijk te laten aansluiten bij de verwachtingen en noden van de doelgroep.

Neem je soms deel aan een chemseksfeestje? Vul de anonieme vragenlijst in (10-15 min).

Meer over de studie.

 

 

Mail mij wanneer iemand reageert –

Sensoa Postief

Je moet lid zijn van Positief Contact, lotgenotencontact voor mensen met hiv om reacties toe te voegen!

Word lid van Positief Contact, lotgenotencontact voor mensen met hiv

Summer meeting Vhiva

  • Beschrijving:

    Wij nodigen jullie graag uit op onze zomermeeting

    donderdag 4 september van 13u-17u

    We verzamelen zoals gewoonlijk aan het onthaal van de polikliniek om 13u, Kronenbrugstraat 43.

    Nadien eten we samen een…

  • Aangemaakt door: Sensoa Positief
  • Tags: vhiva, zomer meeting, leven met hiv

Ongelijk behandeld of uitgesloten door hiv?

Meld  het aan Sensoa Positief