‘Ik heb geluk gehad. Nu ja, geluk … Mijn ‘geluk’ is altijd geweest dat ik nooit meerdere aidsgerelateerde infecties tegelijkertijd heb opgelopen. Ik kan mijn verhaal nog vertellen.'

Vandaag is het Wereldaidsdag. Naar schatting leefden in 2018 in België 18.335 mensen met hiv. In 2019 kwamen daar nog eens 923 nieuwe diagnoses bij. Lees het verhaal van onze collega Patrick, die al sinds 1985 met hiv leeft.

Wereldaidsdag: ‘35 jaar geleden kreeg ik te horen dat ik zou sterven' - Newsweek België

 

 

Mail mij wanneer iemand reageert –

Sensoa Postief

Je moet lid zijn van Positief Contact, lotgenotencontact voor mensen met hiv om reacties toe te voegen!

Word lid van Positief Contact, lotgenotencontact voor mensen met hiv

Reacties

  • Mario, merci voor jou reactie en je doet het helemaal goed :-)
  • Dank je wel Wim, maar ik ben zo blij als ik zie hoe jij en andere ook mee het verschil maken de dag van vandaag in het leven van andere mensen met hiv en ook daarbuiten.
  • Moderator
    Dag Patrick, ik bewonder je gedrevenheid telkens weer. Je bent gewoon een pracht van een kerel op alle vlakken en ik heb geluk dat ik dankzij hiv jou en al die andere fijne medewerkers en vrijwilligers bij Sensoa heb leren kennen.
  • Het doet me iedere keer deugd als ik uw verhaal kan lezen en geeft me een grote steun in de verwerking van mijn proces ! Bedankt Patrick
Dit antwoord is verwijderd.

Share the power - dag vol boeiende workshops en lezingen

  • Beschrijving:

    Al sinds het bestaan van de Hiv Vereniging is het samenbrengen van mensen één van de belangrijkste doelstellingen. Ontmoeten van gelijkgestemden creëert verbinding, bundelt kennis en ervaring en zorgt voor een sfeer van gelijkwaardigheid waarin…

  • Aangemaakt door: Sensoa Positief
  • Tags: leven met hiv, share the power, hiv vereniging nederland

Zomerontmoeting 2025

  • Beschrijving:

    Op zaterdag 21 juni is iedereen die leeft met hiv, maar ook vrienden en familie van harte welkom bij ons! We delen een stukje taart en praten bij in een ontspannen sfeer.

    Iedereen welkom vanaf 14u en we…

  • Aangemaakt door: Sensoa Positief
  • Tags: leven met hiv, zomerontmoeting

Ongelijk behandeld of uitgesloten door hiv?

Meld  het aan Sensoa Positief