Sensoa Postief

Je moet lid zijn van Positief Contact, lotgenotencontact voor mensen met hiv om reacties toe te voegen!

Word lid van Positief Contact, lotgenotencontact voor mensen met hiv

Reacties

  • Dag Patrick, uiteraard hebben we aandacht voor hetero mensen want op wereldvlak is de grootste groep die leven met hiv. Hetero mannen en vrouwen, ook bij Sensoa Positief is iedereen welkom. Je moet de podcast in zijn context zien. Het is een podcast die diverse aspecten van de LGBTQ+ community in de kijker wou zetten. En hiv heeft die community in de jaren 80 en negentig extra geraakt. Zowat alle organisaties en waar we nu nog op verder bouwen zijn van uit die community gestart. En ja, Sensoa Positief is er voor alle mensen met hiv, wat hun seksualiteit of afkomst is. Hopelijk zie ik je op de zomerontmoeting op 21 juni. Stuur een mailtje naar positief@sensoa.be Heel veel groetjes, Patrick
  • Wat men vergeet te vertellen dat de nieuwe lichting positieven vaak “hetero “ mensen zijn. Jaren getrouwd geweest en dan plots terug single.
    Het is geen homo ziekte maar een ziekte die iedereen kan overkomen en dat door plezier en genot.
Dit antwoord is verwijderd.

Zomerontmoeting 2025

  • Beschrijving:

    Op zaterdag 21 juni is iedereen die leeft met hiv, maar ook vrienden en familie van harte welkom bij ons! We delen een stukje taart en praten bij in een ontspannen sfeer.

    Iedereen welkom vanaf 14u en we…

  • Aangemaakt door: Sensoa Positief
  • Tags: leven met hiv, zomerontmoeting

Ongelijk behandeld of uitgesloten door hiv?

Meld  het aan Sensoa Positief