Zomerontmoeting op 2 juli op Sensoa

Zomerontmoeting op 2 juli op Sensoa

Dag iedereen,

Op zondag 2 juli organiseren we een activiteit voor mensen met hiv en hun omgeving. We houden een taartennamiddag :-)

Bij een stuk taart met koffie/thee, kan je gezellig bijpraten met andere mensen die leven met hiv of geraakt zijn door hiv. Dit allemaal in een aangename en ontspannen sfeer. Je bent welkom vanaf 14u en we ronden af tegen 17u.

Wanneer je nog nooit naar een activiteit van Sensoa Positief bent geweest, is dit misschien wel het moment om de stap te zetten. Want af en toe in contact komen met lotgenoten. Dat kan deugddoend zijn.

Schrijf je in via positief@sensoa.be

Samen met de vrijwilligers, ontvangen leen en ikzelf jullie met open armen :-)

Groetjes,

Patrick

Mail mij wanneer iemand reageert –

Sensoa Postief

Je moet lid zijn van Positief Contact, lotgenotencontact voor mensen met hiv om reacties toe te voegen!

Word lid van Positief Contact, lotgenotencontact voor mensen met hiv

Verplaatsing nieuwjaarsreceptie

  • Beschrijving:

    Lieve iedereen, 

    Omdat we enkele afwezigheden hebben en de dienstverlening altijd op de eerste plaats komt, moeten we helaas de nieuwjaarsreceptie verschuiven.

    We maken er een lentebijeenkomst van! 

    Samen laten we de winter…
  • Aangemaakt door: Sensoa Positief

Ongelijk behandeld of uitgesloten door hiv?

Meld  het aan Sensoa Positief