Mister Gay Belgium 2017

Beste allen,

Afgelopen zaterdag vond in Antwerpen de verkiezing plaats van Mister Gay Belgium 2017.

De winnaar van de verkiezing is Jaimie De Blieck. Deze 18 jarige is daarmee ook de jongste Mister sinds de verkiezingen hier bij ons. Dikke proficiat en als ambassadeur van de LGBT+ community. Zullen we Jaimie ook zeker mogen verwelkomen op events georganiseerd door Sensoa.

Uiteraard wil Sensoa ook Gerrit Noerens van harte feliciteren met zijn 2de plaats en de titels van Mister Sympathie en Mister Charity. De kandidaten hebben allemaal een thema wanneer ze aan hun campagne beginnen. Het thema van Gerrit was hiv. Gerrit leeft zelf met hiv. Hiv was voor Gerrit ook de reden om zijn kandidatuur te stellen voor de verkiezing. Gerrit heeft diverse acties georganiseerd om hiv uit de kast te halen. We juichen dit enorm toe. Gerrit wat in tegenstelling tot Jaimie dan weer de oudste deelnemer aan de Mister Gay Belgium verkiezing.

In 2015 was Tim Van De Putte. Ons rolmodel van onze laatste campagne "Haal hiv uit de kast" ook kandidaat met het thema hiv.

Bij de laatste Mister Gay World verkiezing die plaatsvond in mei en waar Mister Gay Belgium 2016 Raf van Puymbroeck een mooie en verdiende 3de plaats haalde was ook één van de deelnemers Mister Zeeland hiv positief.

Dit bewijst nog maar eens dat op één of andere manier hiv zeer aanwezig is binnen de Gay community en het ook goed is dat men hier open over kan/mag zijn.

Zo, tot hier dan deze korte update :-)

Wil zeker en vast ook jullie verhalen en nieuwtjes te weten komen. Dus laat die blogs maar komen!!!

Groetjes,

Patrick

Mail mij wanneer iemand reageert –

Sensoa Postief

Je moet lid zijn van Positief Contact, lotgenotencontact voor mensen met hiv om reacties toe te voegen!

Word lid van Positief Contact, lotgenotencontact voor mensen met hiv

Lotgenotenweekend oktober

  • Beschrijving:

    Onze weekends zijn er voor mensen met hiv, mannen, vrouwen homo, hetero, bi,... of je nog maar pas weet dat je leeft met hiv of al langer: we nemen je graag mee naar de zee. Voor het uitwisselen van ervaringen, elkaar beter te leren kennen en…

  • Aangemaakt door: Sensoa Positief

7e Nationale hiv dag 10 oktober 2026

  • Beschrijving:

    Deze dag staat in het teken van gezondheid, preventie en welzijn, met bijzondere aandacht voor de algehele gezondheid van mensen met hiv die ouder worden met hiv.

    La journée de cette année explorera la thématique “Vivre longtemps, vivre…

  • Aangemaakt door: Sensoa Positief

Een avond voor vrouwen met hiv

  • Beschrijving:

    English version bellow

     

    Op dinsdag 10 november organiseren we bij Sensoa een gezellige infoavond voor vrouwen die leven met hiv. 

    We komen samen in een veilige en ontspannen sfeer.…

  • Aangemaakt door: Sensoa Positief